Pušači,koliko nas je?

View previous topic View next topic Go down

Pušači,koliko nas je?

Post by TheDrekavac on 29.10.14 1:19

Koliko dugo duvanite,koliko puno,da li ste nekad ostavljali cigarete i na koliko dugo?
 Da li pokušavate da ostavite?Šta mislite o E-cigaretama, da li ste probali?

Last edited by Bokssha on 31.10.14 14:02; edited 1 time in total
TheDrekavac
Administrator

Godina : 29

http://dusabalkanska.serbianforum.info

Back to top Go down

Re: Pušači,koliko nas je?

Post by Guest on 31.10.14 12:05

Оставила пре 2 године и ниједном се нисам вратила.Сада ми се гаде.Пушила сам неких
7-8 година паклу ипо дневно,мање више.
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on 11.01.15 14:37

Bivsi pusac. Prestala prije 6 godina uz pomoc tableta.
Nebih nikad vise pocela.
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on 11.01.15 16:43

Takodje. Pusio 2,5 godine, odjednom prestao, i skapirao kolika je to glupost.

Paklica dnevno, pare odlazile i zdrav zivot. A danas prezirem sve sto ima veze sa cigaretama, i iritiraju me ljudi koji puse. A uvek je tako.
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on 11.01.15 19:36

Ne treba ignorisati pusace, treba se sjetiti kako si uzivao u cigareti.
Jedino zamjeram pusace kada puse u prostoriji gdje su djeca,to nisam radila nikada
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on 11.01.15 23:11

To je glupost. Ja pokusavam da zaboravim na cigarete i o njima mislim lose i o cigareti i o pusacima.

Mislim nista licno, drugari su mi pusaci, ali jednostavno, ne mogu ja da se secam kako sam uzivao u pusenju, zato sto ne zelim da mislim da je to bilo "uzivanje" da mi se nebi pripusilo opet.

Ako sam ostavio to, o tome mislim sve najgore..Bas se ne treba secati kako je bilo lepo s cigarom u ruci.
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on 12.01.15 12:38

Mene je cigareta ostavila jos dok sam bio u sredjoj skoli. Kaze da sam bio mlad i neiskusan. A ona je izgleda volela starije i iskusnije. Nismo se slagali bas najbolje, ali kad sam bio sa njom u drustvu pravio sam se da je sve lepo. Ali kad bi smo ostali sami, onda smo bukvalno ignorisali jedno drugo. A ni moje roditelje nije volela. Kad god bi usli zajedno kod mene kuci, krila se iza mene. Da je ne primete.
I tako ...bili smo u vezi skoro dve pune godine i onda je ipak nasla drugog. Mada ne mogu reci da sam je bas voleo, ali voleo sam da osetim kad se napali na mene. Sva se zazari kad je uzmem u ruke i pocnem da je oralno przim. Ali ipak, gusila me svaki put. I kad sam joj jednom rekao da smrdi, popizdela je i otisla. Odmah je nasla drugog. Mada ....kad je sve proslo, pokusala je da mi se vrati posle nekoliko godina, ali nije joj uspelo. Rekao sam joj da sam sad u vezi sa rakijom i da je sad sve drugacije. I rekao sam joj da prosto osecam da me njena ljubav greje iznutra svaki put kada smo zajedno. Izgleda sam je uvredio time.
Rekla mi je da sam prevrtljivac i razvratnik. Ja sam joj samo odgovrio da moze da popushi sama sebi i to bez filtera.
Opet je popizdela i otisla. Nikad mi se vise nije vratila.
Posle sam raskinuo i sa rakijom. I sad sam sam. Tu i tamo se vidjam sa pivom, ali to je veza bez obaveza.
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by TheDrekavac on 12.01.15 12:40

hee hee hee

Surovo

Administrator

Godina : 29

http://dusabalkanska.serbianforum.info

Back to top Go down

Post by Guest on 12.01.15 12:45

Ehhh ....daaa. Eto ..nije nam islo. Dobro ...kad malo bolje razmislim ja sam ipak bio kriv. Nisam je voleo. A i smrdela mi je.
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top