Kad zenska prdne

View previous topic View next topic Go down

Kad zenska prdne

Post by Guest on 11.01.15 14:46

Kako se osecate kad zenska osoba u vasem prisustvu prdne? (slucajno ili namerno) kez
Guest
Guest

Back to top Go down

Re: Kad zenska prdne

Post by Guest on 11.01.15 19:19

Kaže putovali vozom u jednom kupeu Francuz, Englez, Srbin i jedna dama. Ujednom momentu dama prdne. Englez da ispadne džentlmen i izvadi damu iz neugodne situacije ...nakašlje se i kaže ...izvinite, ja sam. Omaklo mi se. Iako su svi jasno čuli da je dama prdnula, nisu se bunili što se Englez javio.
Idu tako oni dalje ..kad dama opet prdne.
Sad se Francuz nakašlje i kaže ...izvinite ..ja sam. Sad se meni omaklo. Englez ćuti, dama ćuti, a Srbin gleda ali ne može da veruje.
Posle nekog vremena Srbin ustaje da protegne noge i kaže ovoj dvojici.
"ja sad idem malo da protegnem noge. Ako ova ovde opet prdne, neka bude da sam ja."

A kako bih ja reagovao? Pa ne znam ...verovatno ne bih ništa rekao, osim ako se sama ne izjasni na neki način. Ako ćuti ona ...verovatno bih ćutao i ja. Šta bi rekao ...nemam pojima. Pa hajd, desi se.
Verovatno bi se i sama prilično glupavo osećala zbog toga, da bih joj još i ja dodatno blamirao.
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on 11.01.15 19:40

TheGoBlin wrote:

Kako se osecate kad zenska osoba u vasem prisustvu prdne? (slucajno ili namerno) kez

Iskreno cu reci, glupa tema!!!
Ali ako si vec postavio ovo, postavi i za muskarca,kad je u zenskom drustvu..pa da
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on 11.01.15 19:44

Zasto je tema glupa ne razumem?
Opste je poznato da kada muzkarac prdne to se nekako i ocekuje,mi smo svinje i tako dalje
a kada zena prdne to je malo mozda cudno ili smesno ili neocekivano, stoga proizilazi moje pitanje
kako muskarac reaguje u tom trenutku.Mislim da je prilicno opravdano pitanje.

Mene ne zanima kako zena reaguje kad muskarac prdne,to svi znamo kez
ja sam pitao ono sto mene zanima a ti postavi to pitanje za zene ako tebe zanima :srce:
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on 11.01.15 20:01

Nije problem postaviti kontra temu,ali je zaista ruzno i ponizava zenu.

Uostalom,kako hoces, moderator si.Izvini sto sam reagovala.
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on 11.01.15 20:34

Ne znam zasto mislis da to ponizava zenu? Pa i zene prde to je normalna telesna funkcija
nista tu nije uvredljivo nit neko misli manje o zenama ako prdnu cak sta vise neki muskarci gotive
kada je zena dovoljno opustena da to uradi.Ne znam stvarno zasto je tebi to uvredljivo.
Ali neka ostane , pa neka i drugi procene :kiss:
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on 11.01.15 20:36

Ja rekoh svoje,naravno drugi se ne moraju sloziti samnom.

Pozdrav,vidimo se na drugim temama.
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top