Koliko dugo traju "leptirići" ?

View previous topic View next topic Go down

Koliko dugo traju "leptirići" ?

Post by TheDrekavac on 13.01.15 15:49

Period zaljubljenosti...verovatno se kod svakog drugačije manifestuje i ima drugačiji rok trajanja...
Kako je kod vas?Koliko dugo u proseku osećate te leptiriće,a kada oni nestaju i počinje jedna obična veza
opterećena svakodnevnim problemima i problemima u vezi koji se kad tad pojavljuju?
Onaj trenutak kada počinjete da uvidjate i partnerove mane i stvari koje do tada niste primetili a sada počinju
da vam smetaju ili da vas nerviraju... ?

Administrator

Godina : 29

http://dusabalkanska.serbianforum.info

Back to top Go down

Re: Koliko dugo traju "leptirići" ?

Post by Guest on 13.01.15 15:51

Kod mene se to razlicito manifestuje sve zavisi od osobe do osobe,tj te osobe s kojom sam
nije uvek isto.Ali nekako posle 2 meseca manje vise krecu neke trzavice , otkrivaju se raznorazne
mane , ustvari to mozda i nisu mane generlano ali ono sto mene nervira tad pocinjem da otkrivam
tad mi i krecu neke sitne svadje, sta znam.Mislim da mi je 2 meseca to neko ludilo,zaljubljenost
a posle se krece neka ozbiljnija prica koja se ili nastavi ili prekine bas tada.
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on 21.01.15 20:45

Ovo je vrlo osetljivo pitanje i mislim da se tom pitanju mora pristupiti vrlo racionalno uzimajući u obzir svu složenost date situacije. E sad, ako problem sa tim leptirićima posmatramo iz mog ugla, lako ćemo videti kako to izgleda s moje tačke gledišta. I onda bi smo lako bi došli do rešenja ovog pitanja. Ali problem nastaje ako sad te iste leptiriće posmatramo iz ugla nekog drugog. E onda ćemo videti da ti isti leptirići izgledaju potpuno drugačije. A stvari počinju da se malo komplikuju kada te leptiriće posmatramo iz ugla nekog trećeg, a stvar se potpuno mrsi kad se tu umeša ugao gledanja četvrtog, petog...devetog, desetog ...
Toliko uglova gledanja i toliko leptirića retko ko bi mogao baš mirno da podnese.
I kad vidiš da tome nema kraja, onda jednostavno digneš ruke od svega ...i razjuriš sve leptire.... i odeš na negde limunadu, malo da se osvežiš.
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top