Razlika u godinama

View previous topic View next topic Go down

Razlika u godinama

Post by Guest on 02.11.14 2:23

Da li vam velika razlika u godinama predstavlja problem? Kolika razlika je za vas prihvatljiva?
Guest
Guest

Back to top Go down

Re: Razlika u godinama

Post by TheDrekavac on 02.11.14 12:18

Meni ne predstavlja problem,ono u slučaju da je muško starije,naravno,do 10 godina mi je sve normalno,nema šta da se priča,a od 10-15 godina stariji , to su mi te neke razlike diskutabilne,da li su čudne,da li su ok blablabla,ali su ok u principu,preko 15 godina razlike, to mi se ne svidja nikako,to je već veliko ne.

Administrator

Godina : 29

http://dusabalkanska.serbianforum.info

Back to top Go down

Post by Guest on 03.11.14 6:07

Ne valja kad je razlika u godina velika,narocito ako je muskarac mnogo stariji.
Kad-tad doci ce do nezadovoljstva i ta veza ce da pukne. Rijetki su izuzeci.
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on 03.11.14 11:27

Veoma relativna stvar, potpuno individualna. I jako je bitno u kojem dobu, recimo, ako je razlika 10 godina, a mladji partner ima samo 20 godina, onda to ne moze biti dobro, dok ako jedan partner ima 30 drugi 40, to je vec druga prica.
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on 04.11.14 10:18

Trenutno sam u začetku price sa partnerom deset godina mlađim......čini se na momente da se ne snalazim...a onda me svojom zrelošću i rezonom iznova oduševi.....vise nego generacija ili stariji kojima sam do juče težila.....
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on 05.11.14 0:13

Posmatrajuci nekoliko razlicitih slucajeva gde se razlika u godinama pokazala kao nesto sto moze da utice na oba partnera, kako na svakog pojedinacno, pa tako I na njihov kompletan medjusobni odnos u celini i pri tome stvarajuci jedan splet razlicitih gledanja zasnovanih na sopstvenom iskustvu svakog od njih, stvara se jedna sasvim nova situacija gde se spoj razlicitih iskustava i zivotnih gledanja prelamaju na jedan sasvim drugaciji nacin gde se krajnji ishod moze ispoljiti u jedan kompletno novi oblik, ili da kazem drugaciji vid medjusobnih gledanja na zajednicki odnos, a koji ce sad imati sasvim drugaciji efekat tj. uticaj na prethodno pojedinacno iskustvo svakog od njih. I upravo taj novi uticaj na dosadasnji nacin gledanja svakog od partnera neminovno prouzrokuje promene u zivotnim stavovima oba partnera. Krajnji efekat tih promena tj da li ce one biti pozitivne ili ne, u svakom slucaju zavisi od razlike u godinama.
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top