Jan_d_best

View previous topic View next topic Go down

Jan_d_best

Post by Guest on 04.11.14 17:03

Dobar dan ...

Paaa, kako to vec pravila nalazu, evo da kazem nesto o sebi.

E sad, ako vec moram reci nesto o sebi, onda cu reci samo ono najvaznije. Sve ostalo neka ostane za kasnije.
U principu, sto se tice tog najvaznijeg, nije ni malo sve jedno kako definisati sta je od svega vaznog, zapravo ono najvaznije. Jer tu se stvari malo kompllikuju na samom pocetku oko izbora informacija, pa je potrebno ipak prici toj stvari potpuno racionalno kako bi se na jedan sveobuhvatan nacin sazelo samo ono sto je u osnovi bitno. E sad kad sam vec kod tog bitnog, tu je zapravo najbitnije izdvojiti samo ono sto treba da bude izneto kao podatak koji ce na jedan realan nacin reprezentovati neku osnovnu karakternu crtu licnosti. Jer u suprotnom moze se desiti nesto sasvim suprotno, i sto nije ni malo bitno. Pa stoga treba voditi racuna da se ne treba olako voditi nekim nepotrebnim izjavama koje zapravo nikom nisu potrebne. I na kraju mislim da se tu ipak moze naci jedan kompromisan nacin za jedan realan prikaz sustine bitnog. Jer kao sto sam rekao, ako se na pravilan nacin izlozi ono sto je bitno,sve ostalo je manje bitno. Ili cak totalno nebitno.
Guest
Guest

Back to top Go down

Re: Jan_d_best

Post by TheDrekavac on 04.11.14 22:46

hee hee hee

Dobrodosao... konacno

Administrator

Godina : 29

http://dusabalkanska.serbianforum.info

Back to top Go down

Post by Guest on 04.11.14 23:17

U svakom slucaju bolje vas nasao, a sto mi je posebno drago uzimajuci u obzir da je ovo jedna od retkih prilika u zivotu koja se zaista pruza jako retko. Zato to I jeste retka prilika. I zato sto je retka, retko se kao takva I iskoristi. No bilo kako bilo, ja sam svakako voljan da ovom forumu dam svoj doprinos na jedan skladan, harmonican i iznad svega konstruktivan nacin koji ce nadam se naci svoje mesto tamo gde i pripada.
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on 15.11.14 14:49

Da upadnem ja kod tebe?
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on 15.11.14 17:15

E pa nemoj sad tako. Nisam ni ja kod tebe upadao.
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top